Ми продаємо фанеру ФК від 4 до 30 мм. розміром 1525*1525 мм. з матеріалу береза та вільха. Львівського фанерного заводу.

Призначення фанери:

      Фанера клеєна призначена для використання в будівельних і меблевих   конструкціях, захищених від зволоження, виробляються як для потреб внутрішнього ринку, так і для  постачання на експорт.    

Як виготовляється наша фанера:

     Фанера клеєна виготовляється на імпортному обладнанні з додержанням  всіх вимог зарубіжної безвідходної технології.      Сировина, що надійшла, проходить вхідний контроль. Для запобігання  розтріскування торці чураків зафарбовуються, чураки зберігаються в  басейнах з водою.  Фанерна сировина на пильних агрегатах розпилюється на чураки довжиною  1630 мм, сортується по породам і діаметрам, зв'язується в пачки і подається  на гідротермічну обробку. Після обробки сировина подається на лущильні станки фінського виробництва "Рауте" де розлущується на шпон товщиною 1, 5 мм.       Готовий прирубаний шпон сушиться на сушильних агрегатах  при температурі 280-300°С.      Висушений шпон сортується, облагороджується і надходить до дільниці збирання пакетів і склеювання фанери. Склеювання фанери провадиться на пресах при температурі 115-135°С.     Готову фанеру обрізають на потрібний формат сортують і упаковують в пачки.      Упакована фанера після перевірки ВТК надходить на склад готової продукції для реалізації.  крім нешліфованої фанери виготовляється одно- або двобічно шліфована фанера.      Фанера клеєна виготовляється за міждержавними стандартами п'яти сортів розміром 1525-1525 мм товщиною 4-30 мм.нешліфованою, шліфованою з одного або двох боків.